fbpx

K optimalizaci našich webových stránek používáme cookies. Více o cookies.


Soutěž!

ZAPOJTE SE DO SOUTĚŽE S NÁRODNÍM CENTREM PUPEČNÍKOVÉ KRVE!

Vyhrát můžete dárkovou sadu šetrné péče o miminko od Weledy, prémiový odběr pupečníkové krve nebo jako hlavní cenu all inclusive zájezd do Dubaje pro rodinu v termínu dle vašeho vlastního výběru.

O co v soutěži hrajeme?

DÁRKOVÁ SADA WELEDA BABY AND CHILD
V HODNOTĚ 1.000 KČ

Šetrná péče a prvotřídní přírodní ingredience pro miminko. Přesně to poskytne dárková sada Baby and Child od Weledy, kterou můžete vyhrát v naší soutěži. Losujeme 5 výherců každý měsíc.

Obsah sady: Měsíčková kojenecká koupel 200 ml + měsíčkový kojenecký olej 200 ml + měsíčkový kojenecký krém proti opruzeninám 75 ml + pratelný bambusový ubrousek 20 x 12 cm

PRÉMIOVÝ ODBĚR PUPEČNÍKOVÉ KRVE V HODNOTĚ 25.000 KČ

Zajistěte si co největší bezpečí svého miminka a vyhrajte prémiový odběr pupečníkové krve zdarma. Losujeme 4x ročně (březen, červen, září a prosinec).

Prémiový odběr pupečníkové krve zahrnuje odběr, vyšetření, zpracování a uložení pupečníkové krve (na 1 rok s možností prodloužení).

HLAVNÍ VÝHRA
DUBAJ PRO 2 OSOBY
V HODNOTĚ 100.000 KČ

Vyhrajte Vaši první rodinnou dovolenou po porodu v Dubaji s Národním centrem pupečníkové krve.

HOTEL HILTON RAS AL KHAIMAH RESORT & SPA ***** DUBAJ

ALL INCLUSIVE, LETECKÁ DOPRAVA

TERMÍN V OBDOBÍ 2024–2025 ZCELA DLE VAŠEHO VÝBĚRU

Jak se můžete zapojit?

Stačí, když kdykoliv během roku 2023 odpovíte správně na soutěžní otázku a budete zařazeni do soutěže. Akce trvá do konce roku 2023. Losování probíhá ze všech odpovědí 12 x ročně, vždy poslední den v měsíci. Šanci vyhrát máte tak po celý rok.
Každý měsíc vylosujeme 5 výherců dárkové sady Weleda Baby and Child v hodnotě 1.000 Kč.
Čtyřikrát ročně vylosujeme 1 výherce prémiového odběru pupečníkové krve v hodnotě 25.000 Kč.
Na konci roku 2023 vylosujeme výherce HLAVNÍ VÝHRY - DUBAJ PRO 2 OSOBY V HODNOTĚ 100.000 Kč.

Každý měsíc vylosujeme 5 výherců dárkové sady Weleda Baby and Child v hodnotě 1.000 Kč.

Čtyřikrát ročně vylosujeme 1 výherce prémiového odběru pupečníkové krve v hodnotě 25.000 Kč.

Na konci roku 2023 vylosujeme výherce HLAVNÍ VÝHRY - DUBAJ PRO 2 OSOBY V HODNOTĚ 100.000 Kč.

Registrace do soutěže

Odpovězte na soutěžní otázku a vyplňte kontaktní údaje.

Pravidla soutěže:

Organizátor soutěže

Organizátorem soutěže o produkty řady Weleda Baby and Child od značky Weleda, prémiový odběr pupečníkové krve a letecký zájezd do Dubaje (dále jen „soutěž“) je Národní centrum pupečníkové krve s.r.o., se sídlem Dr. Slabihoudka 6232/11, 708 00 Ostrava, Česká republika, IČ: 07775466 (dále jen „organizátor soutěže“).

Účast v soutěži

1. Účastníkem soutěže mohou být výhradně fyzické osoby nad 15 let věku.
2. Účastník se zapojí do soutěže vyplněním a odesláním elektronického soutěžního formuláře.
3. Účastníci soutěže musí mít trvalé nebo dočasné bydliště v České republice. Zaslání výhry do zahraničí není možné.
4. Z účasti v soutěži jsou vyloučeny osoby, které jsou v pracovním nebo jiném obdobném vztahu k organizátorovi soutěže. Vyloučeny z účasti v soutěži jsou rovněž osoby blízké osobám uvedeným v předchozí větě, tj. zejména příbuzní v řadě přímé, sourozenci či manželé těchto osob.
5. Účastí v soutěži dává účastník soutěže organizátorovi soutěže souhlas ke zpracovávání osobních údajů v průběhu soutěže, a to pro účely řádného zajištění průběhu soutěže a v rozsahu nutném k tomuto účelu (jméno a příjmení, adresa, telefon, emailová adresa). Účastí v soutěži účastník zároveň souhlasí s pravidly soutěže.

Průběh soutěže

1. Soutěž probíhá od 1. 1. 2023 do 31. 12. 2023.
2. Principem soutěže je splnit úkoly zadané organizátorem soutěže a správně zodpovědět soutěžní otázku.
3. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo soutěžní otázku i úkoly jakkoli měnit.
4. Výhercem se stává účastník, který prostřednictvím elektronického soutěžního formuláře odpoví správně na soutěžní otázku a je vylosován organizátorem soutěže.
a/ Každý měsíc organizátor soutěže vylosuje 5 výherců DÁRKOVÉ SADY WELEDA BABY AND CHILD V HODNOTĚ 1.000 Kč.
b/ Čtyřikrát ročně (konkrétně 31. 3., 30. 6., 30. 9. a 31. 12. 2023) organizátor soutěže vylosuje 1 výherce PRÉMIOVÉHO ODBĚRU PUPEČNÍKOVÉ KRVE V HODNOTĚ 24.700 Kč v Národním centru pupečníkové krve.
c/ Na konci roku 2023 (31. 12. 2023 ve 12.00) vylosuje organizátor soutěže 1 výherce HLAVNÍ VÝHRY - ZÁJEZDU DO DUBAJE PRO 2 OSOBY V HODNOTĚ 100.000 Kč.
5. Každý výherce bude nejpozději do 3. dne v následujícím měsíci kontaktován prostřednictvím kontaktních údajů, které zanechal při registraci do soutěže.

Předání výher

6. Výhra dárková sada Weleda Baby and Child bude zaslána na poštovní adresu, kterou výherce uvede (náklady spojené se zasláním výhry hradí organizátor soutěže). Doručovací adresa musí být v České republice.
7. Výhra prémiový odběr pupečníkové krve bude započtena proti faktuře za odběr pupečníkové krve v Národním centru pupečníkové krve, a to za odběr uskutečněný či objednaný v roce 2023.
8. Výhra letecký zájezd pro dvě osoby do Dubaje bude poskytnuta výherci formou úhrady pobytového zájezdu do HOTELU HILTON RAS AL KHAIMAH RESORT & SPA ***** v Dubaji pro dvě osoby v termínu v období 2024-2025 dle vlastního výběru výherce.
9. Jestliže výherce odmítne výhru převzít nebo nezareaguje na výherní zprávu do 14 dnů, výhra připadá v pořadí dalšímu vybranému účastníkovi soutěže.

Společná ustanovení

1. Výhru v soutěži zajistí organizátor soutěže. Výherci nejsou povinni výhru přijmout, nemají však nárok na žádnou věcnou, finanční ani jinou náhradu. Vymáhání výhry soudní cestou je vyloučeno.
2. Organizátor soutěže nenese žádnou odpovědnost za případné škody způsobené selháním systémů a programového vybavení, které nemají původ v zaviněném jednání organizátora soutěže.
3. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo soutěž kdykoli omezit, odložit, přerušit, zrušit nebo změnit pravidla soutěže.
4. Účastníci soutěže jsou povinni dodržovat pravidla soutěže i pokyny jejího organizátora.
5. Originál těchto pravidel je uložen v sídle společnosti Národní centrum pupečníkové krve s.r.o., Dr. Slabihoudka 6232/11, 708 00 Ostrava, Česká republika a zde na blogu.
6. Tyto soutěžní podmínky jsou účinné od 31. 12. 2022.