fbpx

K optimalizaci našich webových stránek používáme cookies. Více o cookies.


Oblasti léčby

Unikátní vlastnosti perinatálních buněk dokážou výrazně přispět k úspěšnosti léčby v mnoha těřkých případech a diagnózách.

Budoucnost patří
regenerativní medicíně

Naše tělo stárně a v jeho tkáních a orgánech dochází k různým změnám. Opotřebované či poškozené části orgánů umí organismus sám přirozeně nahrazovat univerzálními kmenovými buňkami, ale i na nich se postupně projevuje stárnutí a ztráta vitality. Buňky uchovávané pupečníkové krve nestárnou, a proto jsou široce využitelné pro regenerativní medicínu.

Použití vlastní /cizí pupečníkové krve

S použitím cizí pupečníkové krve je to velmi podobné jako s transplantací. V případě potřeby je nutné podstoupit testy, zda je dárce pro příjemce vhodný, vše musí samozřejmě posoudit ošetřující lékař. Pokud je potřebný člověk majitelem vlastní pupečníkové krve, všechny tyto kroky odpadají a záleží pouze na vyjádření lékaře, zda použití doporučí.

Zdarma ke stažení

Publikace: Pupečníková krev a pupečníková tkáň – významný zdroj kmenových buněk pro léčbu neurologických a imunologických onemocnění

Odesláním uděluji výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů za účelem zodpovězení dotazů či požadavků mnou vznesených. Souhlas se zpracováním osobních údajů

Léčba v číslech

0
+
léčitelných diagnóz

Dětská mozková obrna, úrazy mozku v důsledku hypoxie, onemocnění plic, diabetes atd.

0
+
let zkušeností

v uchovávání a výzkumu pupečníkové krve.

0
transplantací

a šťastnějších pacientů na světě.

0
partnerských porodnic v ČR

spolupracujeme s vynikajícími porodnicemi napříč republikou.